O nás

Vážení záujemcovia, zákazníci, klienti,

dovoľte, aby sme sa Vám predstavili. Sme rodinná spoločnosť 3PCentrum - . Profesionálny . Promptný . Prístupný alebo 3x PREHODA. Nie je to len slogan, ktorého úlohou je pritiahnuť čo najviac zákazníkov, ale i fakt, s ktorým sa denne riadi naša rodinná spoločnosť. Naše školiace služby ponúkame už od roku 1991.

Poskytujeme široké spektrum školiacich, bezpečnostných a požiarnych služieb doplnené o odborné prehliadky a skúšky - revízie. Súčasťou našej činnosti sú základné kurzy, opakované školenia, rekvalifikačné kurzy, vydávanie a obnovovanie preukazov a osvedčení. Ponúkame komplexné bezpečnostné a požiarne služby pre organizácie. Pravidelne aktualizujeme, vedieme a udržiavame agendu BOZP a PO v organizáciách.

Školenia organizujeme flexibilne priamo vo Vašej spoločnosti na celom Slovensku alebo v školiacom stredisku vo Dvoroch nad Žitavou na Kolťanskej ceste č. 19, oproti benzínovej pumpe Avanti na hlavnej ceste a v Senci na Lichnerovej ulici 37/A. Všetky aktivity realizujeme v jazyku slovenskom aj maďarskom priebežne po celý rok aj mimo pracovných dní-podľa Vašich potrieb a požiadaviek.

Našim poslaním nie je len poučovať a trápiť Vás a Vašich zamestnancov učebnými teoretickými postupmi, ale i prebrať určitú zodpovednosť a riešiť Vaše aktuálne problémy. Dlhoročným pôsobením sme zdokonalili školiace prezentácie a využívame moderné metódy školení.

V súčasnej dobe rozbiehame projekty „na kľúč“ pre spoločnosti s viacerými pobočkami, kde ponúkame komplexné služby vhodné presne pre špecifické typy pracovísk. Znamená to, že Vám vieme vypracovať kompletnú dokumentáciu BOZP a PO ušitú priamo pre Vašu spoločnosť. Ide o zmluvné kontrakty riadené centrálne a aplikované pre všetky Vaše pobočky (prevádzky) po celom území Slovenska.

Stálemu počtu zákazníkov vďačíme predovšetkým širokému okruhu ponúkaných služieb a rovnako profesionálnym, promptným a prístupným pôsobením na trhu. Neustále rozširujeme ponúkané služby a sami sa naďalej zdokonaľujeme a vzdelávame.

Poskytujeme školenia a zabezpečovanie dokumentácie v oblasti:

Home |  O nás |  Služby |  Tovar |  Prihlášky |  Dokumenty |  Kontakt